Jūsų iD parodys Jūsų tinklalapį • INFOiD.lt paslauga susieja Jūsų iD kodą su Jūsų interneto puslapiu arba skelbimu, todėl praeiviai arba vairuotojai, skaitytojai, žiūrovai arba klausytojai savo telefone arba kompiuteryje gali greitai ir patogiai pamatyti tai, ką Jūs paskelbėte internete.
• Jūsų iD kodas taip pat sukuria galimybę skambinti į Jūsų telefono numerį.
Interaktyvi OFFLine reklama Interaktyvi OFFLine reklama - dabar tai jau įmanoma. Reklamuodami prekę ar paslaugą viešose erdvėse, spaudoje, televizijoje ar pan., gerai matomoje vietoje parašykite Jūsų INFO iD kodą. Jūsų potencialiam klientui iD kodas taps labai patogiu būdu pasiekti Jūsų interneto puslapį, skelbimą internete arba paskambinti į Jūsų telefono numerį. INFO iD kodas Online reklamoje Kai iD kodas yra panaudojamas kaip reklaminio banerio, youtube reklamos arba žinutės sudėtinė dalis, taip yra sukuriama galimybė įsiminti ir prisiminti. Nu ir kas, kad nebuvo reklamos paspaudimo, atmintyje išlikęs iD kodas net ir po keletos dienų ar savaičių atves lankytoją į Jūsų interneto puslapį. Šiuo atveju rekomenduojama naudoti raktiniu žodžiu pagrįstus iD kodus, pvz. INFO iD ISPANIJA, INFO iD FOTOGRAFAS, SHOP iD SUKNELĖ, SHOP iD PASPIRTUKAI ir pan. INFO iD kodas - geriau nei QR kodas INFO iD kodas iš tiesų veikia panašiai kaip QR kodas. Tačiau QR kodas yra pritaikytas telefonui ir jo kamerai, o INFO iD kodas yra pritaikytas žmogaus akims ir žmogaus atminčiai. Įvairios situacijos išryškina QR kodo trūkumus, pvz.: a) klientas nespėjo nuskanuoti QR kodo; b) klientas nenuskanavo QR kodo, nes tądien klientui prekė ar paslauga buvo neaktuali, o sekančią dieną tapo aktuali, bet QR kodo šalia jau nebuvo; c) žmogui neįmanoma įsiminti ir prisiminti QR kodo.
INFO iD kodas greičiau pamatomas ir suvokiamas, įsimenamas ir ilgai prisimenamas. Pabandykite užmiršti pvz. INFO iD FOTOGRAFAS. Jeigu negalėsite, tai reiškia, kad daugelis kitų žmonių taip pat negalėtų to užmiršti, taip pat negalėtų užmiršti INFO iD SPORTAS, SHOP iD KAVA, NT iD 111.
INFO iD, SHOP iD. Kokie dar?.. Galimi iD kodai yra šie:
• INFO iD
• SHOP iD
• LINK iD
• WEB iD
• NT iD